Kısaca Ben…

1983 Gölcük doğumluyum. Uludağ Üniversitesi – İşletme, Anadolu Üniversitesi – Marka Yönetimi ve Dış Ticaret bölümü mezunuyum. Dijital Pazarlama Uzmanı, Eğitimcisi, Konuşmacı ve Çılgın Pikseller Ajansının kurucusuyum. Yaklaşık 16 yıldır, aktif olarak dijital iletişim & dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.

Bugüne kadar sektörün önde gelen markalarına dijital iletişim ve dijital pazarlama yönetimlerinde aktif olarak rol aldım.

2012 yılında kurduğum Çılgın Pikseller isimli reklam ajansım ve profesyonel ekibimle birlikte marka, kişi ve kurumlara profesyonel Sosyal Medya Yönetimi, ileri düzeyde Dijital Pazarlama Yönetimi, profesyonel E-Ticaret Danışmanlığı ve %100 gizlilik sözleşmeli Online İtibar Yönetimi gibi alanlarda profesyonel danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Danışmanlık ajasının yanı sıra 2013’den beri birebir dijital pazarlama eğitimleri vermekteyim. Çılgın Pikseller olarak verilere dayalı, ölçülebilir ve sürdürülebilir çalışmalarımızla %100 şeffaf ve güvenilir bir anlayışla markalarımıza özel oluşturduğumuz dijital yol haritalarımızla, çözüm ortaklarımızın satışlarını ve marka bilinirliklerini artırıyor, düzenli raporlarımızla büyüme rakamlarını kendilerine sunuyoruz. Çalıştığımız markalar, referanslarımız, eğitimlerim ve danışmanlık hizmetlerim hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için benimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz! huseyin.eren@cilginpikseller.com
hn.eren@gmail.com
TEKLİF ALIN